NE YAPARIZ ?

WEB TASARIM & YAZILIM

HİZMETLERİMİZ

YAZILIM GELİŞTİRME

HİZMETLERİMİZ

GRAFİK TASARIM

HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL KİMLİK

HİZMETLERİMİZ

S.E.O. & ADWORDS

HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI

HİZMETLERİMİZ

Web tasarım oldu bittiye gelmez

Web tasarımı sitenizin kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür.


Hazırladığımız web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve arandığında bulunan web siteleri hazırlamaktayız. Tüm çalışmalarımız bir yönetim paneli içerir, bu sayede siz müşterilerimiz kendi sitelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Hayallerinizi Kodluyoruz!

Artık her şey web’te daha kolay. Siz hayal edin, biz kodlayalım.
Tamamen sadeleştirilmiş bir algoritma ile kapsamlı bir şekilde planlanmış, belli bir program ve disiplin ile hayata geçirilmiş ve sadece size özel yazılmış kodlar.

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir. Ortakyer, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan Yazılımnet, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

Görsellerinizle Büyüleyin

Grafik tasarım çalışmalarında kurumsal kimlikten logo ve afiş tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuluyor. Reklam ve internet dünyasının yıldızı olmak, müşterilerinizi profesyonelliğinizle büyülemek istiyorsanız Ortakyer'in grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Peki nedir bu hizmetlerimiz ;

  • Katolog ve Broşür Tasarımı
  • Dergi Tasarımı
  • Bilbord Tasarımı
  • Logo Tasarımı
  • Basın Reklam Çalışmaları
  • Fotograf Düzenleme

Özel Olun

Kurumsal kimlik bir firmanının iş hedeflerine ulaşması için tasarlanmış olan kişiliğidir. Markalaşmak için en önemli adımlardan biridir. Kurumsal kimlik kuruluşun logosundan ambalajına, dekorasyonundan yazı biçimlerine kadar uyum içinde ve belli standartlarla kendi kimliğini yansıtmasını sağlar.

Diyelim ki isminiz Ali.
Birisi sizi gördüğünde
Görünüşünüzden Ali olduğunuzu bilir.
Sesinizden Ali olduğunuzu bilir.
Davranışlarınızdan Ali olduğunuzu bilir.
Çünkü Ali olarak sizi diğer Alilerden ayıran bir kişisel kimliğiniz vardır.
Değişirsiniz, ama herkesin bildiği bir Ali olarak.

Bu ayrım sadece sizi farklılaştırmamalı, aynı zamanda tüketicinin firmanızın ürün ve hizmetlerini seçmesini sağlamalıdır.

Kurumsal kimliğiniz, görünümden davranışa kadar uyum içinde olmalıdır. Bir kurum, kurumsal kimliğiyle bütünsel bir imaj verebilmeli ve bunu kimliği ile uyum içinde uygulamalıdır.

Yüksekten Uçun!

Seo’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelemek, web sitelerinde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

2015 yılından bu yana Seo konusunda deneyimli ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Size gereken ziyaretçiyi en ekonomik ve kalıcı yol olan doğal Seo çalışması ile sağlıyor. Küçük büyük her firma için olmazsa olmaz niteliğindeki Seo ile çok düşük maliyetlerle arama motorlarında ilk sayfada yer alarak organik ziyaretçi alabilirsiniz.


Size gereken, çok ziyaretçi

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. Seo, internet pazarlama kanalları içerisinde maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır. Sebebi ise, satışa dönecek ziyaretçinin hangi arama sonrası geleceğinin bilinmemesi ve bu yüzden gelebilecek her anahtar kelimeyi hesaba katarak yapılan bir çalışma olmasıdır.


Daha fazla oturum süresi

Seo çalışması ile elde edilmiş başarı neticesinde ilk sayfada sizi bulup gelen ziyaretçilerin diğer kanallardan gelen ziyaretçilere oranla daha fazla web sitenizde zaman geçirdiği istatiksel bir gerçektir.

Sosyal Medyada Neden Yer Almalıyız?

Sosyal medyada bulunmanızı gerektiren en başlıca neden hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir platform olmasıdır.

Firmanızın sunduğu hizmet ve/veya ürün sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artar. Firmanız sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda bilinirliğiniz artar ve kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Dolayısıyla sosyal medyadaki bu etkinliğiniz firmanızın marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.


Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmetleri:
  • Facebook Reklamları
  • Twitter Reklamları
  • İnstagram Reklamları
  • Linkedin Reklamları

SİZLER İÇİN

SİZE ÖZEL
ALANADI
GÜVENLİ
VERİTABANI
WORDPRESS
KURULUM - YÖNETİMİ
99.9%
KALİTE
KULLANILABİLİR
YÖNETİM PANELİ
ÖZGÜN
TASARIM
SSL
GÜVENLİK SERTİFİKASI
WEB SAYFASI - BARINDIRMA
TRANSFERİ
UYGUN
FİYAT
GÜN BOYU
DESTEK